Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
FAN Europe ZENO stolní lampa keramická pro žárovku E14
Kód: I-ZENO-L | EAN: 8031414932986
FAN Europe ZENO stolní lampa keramická pro žárovku E14
Kód: I-ZENO-L | EAN: 8031414932986
Ideální pro eklektický styl interiérového designu, který kombinuje vintage a moderní prvky, je ztělesněním třídy a elegance. Modrobílý šípový vzor zdobící keramickou základnu je inspirován gotickou siluetou katedrály San Zeno ve Veroně.
číst více...| Barva | Bílá |
|---|---|
| Délka | 0mm |
| Výška | 375mm |
| Šířka | 0mm |
| Průměr | 0mm |
| Závit | E14 |
| Hmotnost v KG | 1,01kg |
| Stmívatelné | NE |
| Senzor | NE |
Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
Svých zákazníků si vážíme. Při objednávce nad 1000 Kč zaplatíme dopravu za Vás.
Doručení do 48 hod.
Rychlé doručení je naše priorita. Skladové položky k Vám doručíme do 2 dnů.
Záruka 24 měsíců
Za kvalitou našich produktů si stojíme. Na všechny naše produkty platí záruka 2 roky.