Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
FAN Europe BURANO stolní lampa E14
Kód: I-BURANO-L-ROS | EAN: 8031414935840
FAN Europe BURANO stolní lampa E14
Kód: I-BURANO-L-ROS | EAN: 8031414935840
Jemný, decentní, ale zároveň příjemný design, ideální pro moderní i klasické interiéry. Charakteristickým rysem Burana však není ani tak jeho tvar, ale spíše barvy, vybrané v nejelegantnějších a nejvýraznějších odstínech.
číst více...| Barva | Jiná |
|---|---|
| Délka | 0mm |
| Výška | 230mm |
| Šířka | 0mm |
| Průměr | 0mm |
| Závit | E14 |
| Hmotnost v KG | 0,49kg |
| Stmívatelné | NE |
| Senzor | NE |
Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
Svých zákazníků si vážíme. Při objednávce nad 1000 Kč zaplatíme dopravu za Vás.
Doručení do 48 hod.
Rychlé doručení je naše priorita. Skladové položky k Vám doručíme do 2 dnů.
Záruka 24 měsíců
Za kvalitou našich produktů si stojíme. Na všechny naše produkty platí záruka 2 roky.