Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
EUROLAMP 9W 1055lm 3000K 360° Čirá E27 IP20 RA90
Kód: 147-78033 | EAN: 5207227031076
EUROLAMP 9W 1055lm 3000K 360° Čirá E27 IP20 RA90
Kód: 147-78033 | EAN: 5207227031076
| Příkon | 9W |
|---|---|
| Barva světla/Teplota chromatičnosti | 3000K |
| Barva | Čirá |
| Svítivost | 1055lm |
| Výška | 106mm |
| Průměr | 60mm |
| Závit | E27 |
| Životnost v hodinách | 25000h |
| Počet cyklů ON/OFF | 25000 |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Hmotnost v KG | 0.047kg |
| Stmívatelné | NE |
| Úhel svícení | 360° |
| Věrnost podání barev (CRI/Ra) | >90 |
| Energetická třída | E |
Doprava zdarma od 1 000 Kč pro koncové zákazníky.
Svých zákazníků si vážíme. Při objednávce nad 1000 Kč zaplatíme dopravu za Vás.
Doručení do 48 hod.
Rychlé doručení je naše priorita. Skladové položky k Vám doručíme do 2 dnů.
Záruka 24 měsíců
Za kvalitou našich produktů si stojíme. Na všechny naše produkty platí záruka 2 roky.